Realizace staveb

Provádíme veškeré stavební práce, výstavby i rekonstrukce rodinných domů, komerčních objektů, rekonstrukce bytů, úpravy kancelářských prostor a další. Stavby provádíme hrubé či kompletně na klíč, to vše se odvíjí od přání zákazníka.

V případě provedení kompletního díla zajišťujeme v pozici generálního dodavatele veškerou koordinaci prací a činností již při zpracování projektové dokumentace, následně pak při samotné realizaci.

Nabízíme kompletní realizace staveb:

Každá realizace končí vyúčtováním stavby (které musí být v souladu s podepsanou smlouvou o dílo, rozpočtem stavby a schválenými vícepracemi a méněpracemi během stavby) a dále předáním dokončené stavby investorovi k bezproblémovému užívání.

Stavebniny a míchací centrum

V oblasti povrchové úpravy staveb, zateplování objektů a prodeje materiálů pro tyto účely patříme mezi největší na trhu.

Potřebujete-li kvalitní maltové směsi a pojiva pro Vaši stavbu, obraťte se na naše stavebniny a míchací centrum fasádních omítek a barev. Jsme výhradní zástupci značek PROFI Baustoffe, Weber a Tex-Color.

Nabízíme kompletní sortiment pro:

Většinu materiálů pro Vás máme skladem, nebo zajistíme jejich dodání v dohodnutém termínu na objednávku.

Doprava zakoupeného materiálu našimi nákladními auty až na místo určení. K dispozici máme velkotonážní i malotonážní vozidla. Některé z vozů jsou opatřeny hydraulickou rukou, která usnadňuje manipulaci se zbožím na hůře přístupná místa.

Loga

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Pokud Vás zaujaly naše práce a máte zájem o naše služby, zanechte nám Váš email či telefon a budeme Vás kontaktovat.